Як підібрати відтінок хни?

Категорії

Переваги хни для брів

Фарбування брів хною – одна з найпопулярніших б'ют процедур сучасних дівчат. Не дивно, адже хна багато в чому виграє у фарб:

- має натуральний склад

- виключає можливість хімічного опіку

- забарвлює не тільки волоски, а й шкіру

- тримається набагато довше фарби: до двох тижнів на шкірі і до місяця на волосинках.

Відтінки хни для брів

Сучасним майстрам бровістам доступна широка гамма відтінків хни для брів, від вугільно-чорного до світлого блонду. Особливо популярними вважаються різноманітні відтінки коричневого. Чорний колір у чистому вигляді використовується рідко і часто застосовується в композиції з іншими відтінками.

Лінійка хни для брів Nila налічує 5 найактуальніших відтінків. Серед них:

- чорна

- коричнева

- кава

- шоколад

- блонд

Всі відтінки легко змішуються між собою для створення необхідних півтонів.

Що враховувати при виборі відтінку хни

Щоб пофарбовані брови після процедури радували і приваблювали захоплені погляди, важливо правильно підібрати відтінок хни.

Як це зробити та на що варто звернути увагу? Перше, що необхідно зробити при виборі відтінку хни-визначити тип зовнішності. Дівчатам з теплим відтінком шкіри краще вибрати теплі відтінки хни, дівчатам з холодним відтінком шкіри навпаки-холодні.

Також важливим фактором при виборі відтінку хни є колір волосся. Найчастіше колір майбутніх брів підбирається, виходячи з кольору волосся. Відтінок хни повинен бути на один-два тони світлішим, ніж тон волосся. Не поширюється це правило лише на блондинок і дівчат зі світло-русявим волоссям. В даному випадку необхідно навпаки підбирати відтінок хни на один-два тони темніше, ніж колір волосся.

Варто звернути увагу і на колір очей. Відтінок брів і колір очей поєднуються так:

Сірі очі – коричневий та сіро-коричневий відтінок

Блакитні очі – сіро-коричневий відтінок

Карі очі – темно-коричневі теплі та холодні відтінки

Зелені очі – темно та світло-коричневі відтінки

Не варто також забувати, що на підсумковий колір впливають такі фактори як: колір та тип шкіри, час витримки та консистенція розведеної хни.

Якщо виникають сумніви, що відтінок вийде надто насичений, у перше фарбування витримайте хну мінімальний час, це дасть можливість зрозуміти чи варто додати кольори або цього відтінку буде достатньо. Не бійтеся експериментувати з відтінками і оберіть для себе той, який підійде саме Вам.