Про нас

Компанія Nila – провідний виробник професійної косметичної продукції, який займає топові позиції на українському ринку більш дванадцяти років.

За роки свого існування компанія росла і розвивалася, удосконалюючи свій продукт і роблячи асортимент ширшим та різноманітнішим. І зараз кожен клієнт, який відвідав наш магазин, зможе знайти для себе необхідний продукт, переконавшись у високій якості товару та рівні обслуговування.

Головне завдання компанії – створення якісного продукту, що відповідає всім міжнародним стандартам та задовольняє потреби кожного клієнта.

Виготовлення продукції відбувається на власному виробництві, що дозволяє здійснити повний виробничий цикл широкого асортименту косметичної продукції.

Бажаючи досягти досконалості кожного продукту ми працюємо тільки з висококваліфікованими технологами, які щоразу вдосконалюють кожну рецептуру, щоб готовий продукт ставав тільки кращим і якіснішим; вибираємо лише перевірених постачальників та ретельно тестуємо вхідну сировину, вибираючи кращі інгредієнти; здійснюємо контроль якості продукції на кожному етапі виробництва; підбираємо під нашу продукцію тільки перевірену та зручну тару та комплектацію; обов'язково проводимо перевірку товару перед відправкою та надійно його упаковуємо.

Наша мета - не просто створити якісний товар, а зробити так, щоб кожен клієнт залишився задоволений покупкою!