Холодний парафін – інновація індустрії краси

Категорії

Процедура парафінотерапії прийшла до нас ще з давніх-давен. Ця дивовижна техніка відновлення та омолодження шкіри користується особливою популярністю у жінок по всьому світу, адже допомагає за одну процедуру покращити кровообіг, стан шкіри та її зовнішній вигляд, а також запустити процеси регенерації.

Раніше єдиним продуктом, який використовувався для даної процедури, був гарячий парафін. Для нанесення на шкіру його необхідно розплавити. Тепер же, йому в конкуренцію, на сучасному ринку краси з'явився новий так званий холодний парафін. Це дивовижний продукт, що має властивості гарячого парафіну, але не вимагає плавлення, а також має менше протипоказань до використання.

Відмінності холодного парафіну від гарячого

Головна відмінність холодного парафіну від гарячого – це те, що його не потрібно плавити, що значно скорочує час процедури. Парафін повністю готовий до використання, потрібно просто нанести його на підготовлену шкіру та витримати певний час.

Для використання холодного парафіну не потрібне спеціальне обладнання, таке як ванна або парафіноплав, що зменшує витрати майстра, а також не вимагає великої робочої поверхні.

Холодний парафін дає можливість скористатися процедурою тим, хто має протипоказання для використання гарячих масок, такі як підвищена чутливість шкіри, проблеми з судинами, артеріальний тиск тощо. Цей вид парафіну абсолютно безпечний і протипоказань не має.

Показання до парафінотерапії

  • суха, витончена і шкіра, що лущиться
  • шкіра, схильна до алергії на холод
  • утворення мозолів та натоптишів
  • загрубіла шкіра рук і ніг, з появою тріщин

Переваги процедури

Результат видно вже після однієї процедури. Шкіра стає пружна та насичена, розгладжуються зморшки і йдуть роздратування та почервоніння.

Можливість надати доглянутий зовнішній вигляд навіть найсухішій та пошкодженій шкірі, завдяки максимальному зволоженню та живленню, а також глибокому проникненню поживних речовин за допомогою ефекту сауни.

Активізація кровообігу та циркуляції лімфи, що запускає природні процеси регенерації шкіри.

Швидкість та легкість проведення та доступність процедури, що не потребує додаткових приладів та обладнання.

Ефект розслаблення та ароматерапії під час проведення процедури парафінотерапії.

На завершення хочеться відзначити, що процедура парафінотерапії за допомогою холодного парафіну не тільки неймовірно корисна для шкіри, але ще й дуже приємна. Тому якщо Ви ще не відчували на собі всі позитивні властивості процедури парафінотерапії, обов'язково спробуйте, адже для цього зовсім не обов'язково йти в салон, процедуру можна провести самостійно в домашніх умовах і Ваша шкіра обов'язково подякує Вам за це!