Ідеальні брови – тренд сучасності

Категорії

Мода мінлива і швидкоплинна, часом її віяння викликають захоплення, а часом і здивування. Але немає у світі жодної дівчини, яка б не стежила за модою.

Крім одягу та взуття, косметики та аксесуарів, мода також диктує нам нові погляди на макіяж загалом та на оформлення брів зокрема.

Чого тільки не пережили багатостраждальні брови модниць за останні роки. Тут були брови-ниточки та густі “зарості”; фарбування, татуаж та ламінування; яскраві кольори та повне знебарвлення, але мода продовжує приділяти саме бровам таку особливу увагу та залишає їх у центрі подій як головна прикраса жіночої особи.

Процедури для брів

  1. Фарбування за допомогою декоративної косметики. Найлегший і найшвидший спосіб підкреслити брови. Сучасний ринок пропонує при цьому безліч коштів. Серед них олівці, тіні та помадки для брів на будь-який смак та будь-якого потрібного відтінку. Такі засоби допомагають експериментувати та змінювати образ хоч щодня, адже кожне з них легко змивається засобом для зняття макіяжу.
  2. Довгострокове фарбування. Цей варіант підійде для тих, хто не бажає витрачати час на щоденні процедури. Фарбування за допомогою фарби або хни допоможе бровам виглядати охайними та доглянутими для двох тижнів. Варто пам'ятати, що фарба пофарбує тільки волоски, а хна - волоски і шкіру. Більш щадним засобом для фарбування по праву вважається саме хна.
  3. Татуаж. Сучасні технології допомагають майстрам зробити брови з татуажем, які не відрізняються від натуральних. Сині брови, що вицвіли, давно залишилися в минулому. Технік татуажу також безліч, це і пудрове напилення і волоскові техніки. Для дівчат з алопецією або маючих від природи тонкі або асиметричні брови, татуаж був і залишається порятунком.
  4. Укладка. Для любительок швидкого укладання є спеціальні засоби для фіксації брів, такі як гель або мило для брів. Тим, хто не хоче витрачати на це багато часу, б'юті майстри пропонують послугу ламінування та довгострокового укладання брів. Така фіксація протримається від 2 до 4 тижнів.

Догляд за бровами

Щоб не диктували нам тренди, але здорові та доглянуті натуральні брови будуть у моді завжди. Тому не варто нехтувати простим щоденним доглядом, який допоможе бровам залишатися красивими та доглянутими після всіх проведених з ними маніпуляцій.

Перше, що необхідно пам'ятати, це необхідність очищення брів. Очищайте брови щовечора, за допомогою спеціального засобу необхідно знімати залишки макіяжу, а також пил, який осідає на волоски протягом дня. Раз на тиждень можна зробити глибоке очищення за допомогою пілінгу або скрабу, що також покращить кровообіг і стимулює зростання нових волосків.

Не варто нехтувати доглядовими засобами, такими як спеціальні олії та флюїди для брів. Вони розроблені спеціально для зміцнення та росту волосків, що допоможе зробити брови густішими та блискучими.

Крім зовнішнього впливу, варто також покращувати стан брів зсередини, не забуваючи хоча б кілька разів на рік приймати спеціальні вітамінні комплекси.

Стежити за модою чи ні – справа суто індивідуальна, але не варто сліпо слідувати за модою, адже модно та красиво те, що підходить саме Вам.