Навіщо потрібен UNI cleaner?

Категорії

UNI cleaner - універсальна рідина для професійного використання. Характерною особливістю даного препарату є відсутність у складі ацетону, а значить рідина безпечна і не викликає опік або подразнення при попаданні на шкіру та натуральний ніготь. А вітаміни у складі живлять та зволожують шкіру та кутикулу.

Де застосувати UNI cleaner

Рідина багатофункціональна і використовувати її можна використовувати таким чином:

- для зняття лаку

- для зняття гель-лаку

- для зняття гелевих та акрилових покриттів

- для зняття дизайнів, страз та гліттера

- для очищення натуральних та штучних пензлів

Як правильно використовувати UNI cleaner

Технологія використання різних типів матеріалу різна, тому варто розглянути кожен випадок детальніше.

Зняття лаку

Змочіть ватний диск універсальною рідиною та протріть нігтьову пластину без замочування.

Зняття гель-лаку, гелю, акрилу

Спиліть верхній глянцевий шар штучного покриття грубим бафом для більш глибоко проникнення рідини в матеріал, змочіть ватний диск універсальною рідиною і прикладіть до нігтьової пластини, після чого обернувши її фольгою. Залишіть на 7-10 хвилин для повного розм'якшення штучного матеріалу, після чого заберіть залишки матеріалу з нігтьової пластини за допомогою апельсинової палички

Очищення пензлів

Налийте універсальну рідину в невелику ємність і опустіть пензлі, не згинаючи ворс на 1-2 хвилини. Після чого дістаньте пензлі та промокніть ватним диском. За потреби повторіть процедуру.

По завершенні варто зауважити, що даний продукт дійсно універсальний, а отже гідно посідає почесне місце на столі майстра манікюру і є незамінним помічником у знятті будь-якого штучного матеріалу та підготовки нігтьової пластини до подальшої процедури манікюру.