Кокосова олія: ароматний диво-засіб

Категорії

Кокосова олія – досить популярний продукт, який можна купити в будь-якому магазині з косметикою. Від різноманітності виробників, цін та фасувань розбігаються очі. Але яке ж вибрати і як використовувати олію з максимальною користю? Чи дійсно кокосова олія такий універсальний диво-продукт, який може замінити половину вже наявних дорогих баночок доглядової косметики? Так, це й справді так, спектр застосування олії дуже різноманітний, але варто правильно підійти до її вибору.

Як обрати кокосову олію

При виборі олії зверніть увагу на країну виробника. Кращою кокосовою олією вважається олія виробництва Шрі-Ланки. Натуральна кокосова олія обов'язково має бути першого віджиму, який проводять із свіжої м'якоті. На баночці шукайте напис "extra virgin". Це означає, що в кокосовому маслі зберігаються всі корисні речовини, вітаміни та амінокислоти необхідні для краси та здоров'я. По можливості понюхайте олію, кокосова олія холодного віджиму має неймовірний натуральний аромат, його не сплутаєш з ароматизатором. Така олія пахне стиглим солодким кокосом. Не забудьте перевірити склад, у ньому має бути лише один інгредієнт. І звичайно зверніть увагу на термін придатності, використовувати можна тільки свіжу ароматну олію. Саме така натуральна кокосова олія холодного віджиму присутня в асортименті бренду косметики Nila.

Застосування кокосової олії

Волосся

Олія робить волосся сильнішим, здоровішим і блискучішим. Вона допомагає відновити волосся після фарбування та завивки, укладання феном і плойкою. Кокосова олія зволожує, живить, надає блиску, перешкоджає випаданню волосся, зміцнює цибулини, запобігає розщепленню кінчиків. Використовувати олію можна як бальзам для кінчиків або маску. В останньому випадку масло наносять на дві третини довжини волосся, не чіпаючи коріння та залишають на волоссі на годину.

Шкіра

Кокосова олія живить шкіру не забиваючи пори, пом'якшує шкіру, що згрубіла, знімає і запобігає подразненню, запаленню та лущенню, зволожує і підтримує оптимальний водний баланс, допомагає боротися з розтяжками і

захищає шкіру від несприятливого впливу довкілля. Використовувати масло можна замість крему або лосьйону, воно швидко вбирається і не залишає жирної плівки.

Масаж

Олія ідеально підходить для проведення масажу як у чистому вигляді, так і в суміші з іншими оліями. Завдяки своєму аромату кокосова олія заспокоює та створює ефект ароматерапії.

Засмага

Застосовуючи олію замість крему для засмаги можна уникнути опіків та сухості, вона підтримує оптимальний водний баланс шкіри, а засмага виходить рівномірною та красивою.