Що таке ремувер для кутикули та який підійде саме тобі?

Категорії

Суха та груба кутикула зіпсує навіть найкрасивіший манікюр, тому її потрібно вчасно видаляти. Сучасні майстри використовують різні техніки виконання процедури манікюру, але для підготовки кутикули практично до будь-якого виду її видалення, незамінним стане такий засіб як ремувер.

Що таке ремувер?

Ремувер для видалення кутикули-професійний засіб, який використовують як для салонного, так і домашнього манікюру. Він допомагає розм'якшити і підготувати кутикулу без тривалого замочування у воді, тому що до його складу входять активні компоненти, які ефективно і швидко розм'якшують шкіру, що огрубіла.

Види ремуверу

Ремувери бувають рідкі, гелеві і навіть кремові, але основна їхня відмінність у діючій речовині. Саме завдяки їй засіб і впливає на суху та огрубілу шкіру. Тут ми можемо виділити дві групи: лужні та кислотні ремувери. Залежно від індивідуальних особливостей шкіри та нігтів слід вибирати той чи інший варіант.

Кислотний ремувер

Найшвидший варіант. Видаляє кутикулу за 1, 5 – 3 хвилини. Але за рахунок активних кислот, що містяться в ньому, є ризик разом з омертвілою частиною шкіри пошкодити і живі ділянки. Такий засіб моментально розм'якшує непотрібну шкіру навколо нігтів і залишається лише акуратно зняти її за допомогою апельсинової палички або металевого пушера. Кислотний ремувер для кутикули слід наносити точно на шкіру, що огрубіла, уникаючи попадання на ніжні тканини і нігтьові пластини. Використовувати дані ремувер можна не частіше ніж один раз на два тижні.

Лужний ремувер

Цей ремувер діє більш обережно, але він більш витратний за часом, результат буде видно через 3-5 хвилин. Луг, що міститься в ремувері, розм'якшує кутикулу, дозволяючи швидко та безболісно видалити її за допомогою апельсинової палички, металевого пушера або щипчиків, а також сприяє уповільненню подальшого росту кутикули. Ремувери на лужній основі ідеально підходять для домашнього використання, оскільки вони не такі агресивні, як кислотні, і не вимагають негайного змивання. Однак застосовувати їх можна не частіше ніж один раз на тиждень.

На закінчення варто відзначити, що не варто видаляти кутикулу частіше одного разу на тиждень. Занадто часто обрізання кутикули або її видалення ремувером може призвести до її висушення і розтріскування, що негативно позначиться на стані нігтьових пластин.