Помилки при фарбуванні брів хною. На що звернути увагу

Категорії

Фарбування брів

Брови – оправа та прикраса нашої особи, саме брови відіграють найважливішу роль у створенні будь-якого образу. А це означає, що робота майстра бровіста має бути виконана бездоганно.

При роботі будь-якого майстра можуть виникати помилки, пов'язані з недосвідченістю або не знанням робочого матеріалу. Але попереджений - значить озброєний. Знання всіх підводних каменів роботи з хною допоможе будь-якому майстру уникнути помилок і виконати свою роботу на найвищому рівні:

Найпоширеніші помилки при фарбуванні брів


Неправильна підготовка шкіри та волосків до фарбування

Якщо шкіра підготовлена ​​погано, фарбування буде не тільки нерівномірним, але і значно знижується насиченість і стійкість кольору.

Необхідно ретельно очистити брови від декоративної косметики та доглядових засобів. Для цього в лінійці для брів є спеціальні засоби: шампунь, скраб та пілінг для брів. Після використання брови обов'язково потрібно обробити знежирювачем.

Неправильний ескіз

Неправильна форма брів як підкреслить недоліки, а й може повністю спотворити пропорції особи. У результаті може виникнути асиметрія.

Майстер необхідно завжди пам'ятати перше і найголовніше правило - завжди орієнтуватися не так на моду, але в овал і пропорції особи.

Погано виконана корекція брів

Неякісна корекція може зіпсувати навіть ідеальні брови, вони будуть виглядати "брудно" і неохайно.

Для досягнення правильної та красивої форми брів корекцію необхідно проводити після процедури фарбування.

Неправильний вибір відтінку

При виборі кольору потрібно відштовхуватися від трьох основних чинників: кольору шкіри, кольору волосся і кольору очей. Колір підбирається індивідуально, враховуючи побажання клієнта. Також варто пам'ятати, що надто насичений колір завжди можна підкоригувати на кілька тонів за допомогою спеціального ремуверу.

Неправильне нанесення матеріалу

Неправильна робота з фарбуючим матеріалом – серйозна помилка, яка може суттєво вплинути на підсумковий результат фарбування.

Хна повинні бути правильною суміші, щоб її було комфортно наносити пензлем і вона не стікала по шкірі. Починати нанесення необхідно з хвостика брови, плавно переходячи до основи. Надлишки або патьоки слід прибирати негайно, використовуючи для цього ремувер.

Неправильне зняття хни

У жодному разі не можна зчісувати суху хну. Це призведе до травмування волосків та шкіри. Для зняття можна використовувати спеціальну рідину-фіксатор або звичайну воду. Їй слід намочити ватяний диск і акуратно прибрати хну з брів слідуючи від основи до хвостика.

Виконуй роботу з любов'ю і пам'ятай, що вчитися та вдосконалювати навичку необхідно навіть найдосвідченішому майстру, тільки так можна досягти найвищих результатів.