Як правильно зберігати хну

Категорії

У чому перевага хни

Хна - унікальний винахід індустрії краси, що сягає корінням ще в давні часи. Хна не лише славиться натуральним інгредієнтами у складі, але й стійким та тривалим результатом, що дозволяє їй зберігати лідерство на ринку засобів для фарбування брів.

Одного пакетика хни (10 г) вистачить на 10-12 процедур фарбування.

Але як зберегти всі властивості хни до останньої процедури?

Як зберігати хну для брів

Декілька простих порад допоможуть продовжити термін придатності хни і надовго зберегти всі її властивості.

У баночці хни Nila будь-якого об'єму знаходиться фольгований пакетик-саше з порошком. Необхідно обережно відрізати куточок пакетика так, що було зручно відсипати порошок для однієї процедури фарбування.

Не варто пересипати порошок з пакетика, там він зберігатиметься довше. Після того, як порошок для процедури відсипаний, щільно закрийте куточок скріпкою або затискачем.

Не допускайте попадання на порошок прямих сонячних променів, чим менший доступ світла до хни - тим довше термін її зберігання.

Зберігати баночку з хною також рекомендується далеко від джерела вологи, в сухому темному місці термін зберігання значно збільшиться.

Термін зберігання хни за правильних умов 5 років.

Після завершення терміну придатності порошок використовувати не можна, він втратить всі свої властивості і не дасть належного результату при фарбуванні.