Як обрати лампу для манікюру

Категорії

Сучасний ринок рясніє вибором різних девайсів для манікюру: фрезери, витяжки, стерилізатори, лампи та багато іншого, що знадобиться як професійному майстру манікюру, так і любителям проводити процедуру самостійно в домашніх умовах. Але безперечно одне з провідних місць займає саме лампа для манікюру, адже з появою гель-лаків без неї просто не обійтися.

 

Види ламп для манікюру

Першовідкривачами у світі ламп стали саме UV лампи. Завдяки довжині ультрафіолетової хвилі, вони прекрасно справляються з усіма покриттями, що полімеризуються, будь то гелі, гель-лаки і полігелі. Але ці моделі мають і ряд недоліків:

- довгий час полімеризації;

- великі габарити та вага;

- необхідність заміни ламп кожні пів року.

Такі лампи займають дуже багато місця, їх проблематично перевозити майстрам, які працюють на виїзд, та й час теж вирішує, адже у майстра з потоком клієнтів кожна хвилина на рахунку. Саме тому зараз цей вид ламп можна зустріти досить рідко, хоча є майстри, які досі їх використовують

Гібридні лампи. Вони прийшли на зміну UV лампам, поєднуючи світлодіоди і спіральну лампу CCFL. Дані лампи успішно зарекомендували себе на ринку манікюрних девайсів маючи привабливий дизайн, компактні розміри та невеликий час полімеризації (всього від 30 секунд). Даний вид ламп зручний для використання як у салонах, так і в домашніх умовах. Лампа не займає багато місця і добре справляється з усіма видами покриттів.

Двохвильові UV/LED лампи з самого появи зайняли лідируючі позиції і стали улюбленцями майстрів манікюру. Компактні, легкі з неймовірними дизайнами та супер потужністю, дані лампи користуються особливою популярністю, але варто враховувати, що і ціна даної лампи вища за її попередників.

 

Критерії вибору лампи

Який саме вид лампи вибрати, кожен майстер вирішує сам, у кожного виду свої переваги та недоліки, але є моменти, на які варто звернути увагу при виборі будь-якого виду лампи для манікюру:

Ціна. Не варто розраховувати, що за низьку ціну Ви отримаєте супер товар, який відповідатиме всім вказаним на ньому характеристикам. Ринок переповнений бюджетними лампами сумнівного виробництва, у яких фактична потужність може не відповідати навіть третини зазначеної на товарі. Краще вибрати перевіреного виробника та середній ціновий сегмент.

Потужність. Це досить важливий чинник. Зараз можна зустріти лампи з потужністю від 24 до 256 Вт, але більше не завжди краще. Краще вибирати якісну лампу в діапазоні 38-48 Вт із функцією зниження потужності. Це дозволить швидко та якісно просушити будь-який матеріал, а також без печіння працювати з чутливими нігтьовими пластинами.

Датчик руху. Функція не завжди зручна, оскільки лампа самостійно включатиметься від будь-якого руху клієнта. Не критично, але у глобальному плані кожне таке включення знижує термін служби ламп. Практично всі лампи оснащені кнопками з вибором часу роботи лампи 30, 60 та 99 секунд, що дозволить майстру самостійно вибрати час сушіння в залежності від матеріалу.

Знімне дно. Важливий момент для майстрів, які роблять як манікюр, так і педикюр із покриттям. Знімне дно значно спростить процедуру покриття нігтів на ногах. Але варто переконатися, що дно надійно фіксується і самостійно не випадатиме в непотрібний момент.

Підбиваючи підсумки варто відзначити, що різноманітність манікюрних ламп на сучасному ринку дозволяє задовольнити потреби будь-якого професійного майстра та любителів самостійного покриття нігтів у домашніх умовах. Нескладні поради щодо вибору допоможуть лише звернути увагу на певні аспекти, але вибір девайсу, його виробника, форми, кольору, потужності та функціоналу залишається лише за Вами.