У чому перевага гель-лаків Nila

Категорії

Що таке гель-лак

Гель-лак Nila – одна з найсучасніших розробок, призначених для манікюрного дизайну та щоденного догляду за нігтями.

Інновація полягає в тому, що продукт створений за принципом трифазної системи, що складається з наступних компонентів: базового гелю, кольорового гель-лаку та верхнього шару.

Така формула дозволила поєднати позитивні характеристики традиційно використовуваних засобів без погіршення їх властивостей. Гель-лак Nila наноситься так само просто, як і інші лаки, не містить сторонніх запахів і надає нігтям блиску глянсовий і насичений колір. Він має високу міцність і стійкість. Новинка є ідеальним рішенням як для професійного, так і самостійного створення манікюрного шедевра.

Переваги гель-лаку

Основними перевагами гель-лаків Nila є те, що вони:

Мають ефект самовирівнювання.
Легко наносяться.
Дають тонкий і рівномірний шар по всій поверхні нігтьової пластини.
Сушіння УФ лампою не призводить до деформації нанесеного шару.
Час сушіння УФ лампою всього 2 хвилини.

Гель-лак Nila видаляється з поверхні нігтів за допомогою спеціальної рідини Nila Uni Cleaner, не завдаючи шкоди їх структурі, а в разі потреби його можна нанести заново через кілька хвилин.

Гель-лаки Nila можна наносити як на натуральні, так і штучні нігті без попереднього запила, що істотно знижує можливість отримання травми навколонігтьових тканин і пошкодження самого нігтя. Його обробку перед нанесенням можна обмежити застосуванням дегідратора Nila Nail Prep та безкислотного праймера Nila Ultrabond.

Поверхня нігтя після висихання гель-лаку має ідеально гладку та глянсову структуру. Використання гель-лаку не обтяжує нігті, як при деяких процедурах з нарощування, а робить їх вигляд привабливим та природним.

Склад гель-лаку

Гель-лак Nila завдяки інноваційній формулі має підвищену стійкість, що дозволяє йому триматися на нігтях до двох тижнів без будь-яких структурних змін. Протягом цього терміну немає відшаровування, потьмяніння, витирання чи скочування, а манікюр залишається яскравим і насиченим.

Спеціально розроблена формула гель-лаку не має у своєму складі таких компонентів як ацетон, толуол, формальдегід та інших небезпечних речовин. Внаслідок цього при його використанні виключена можливість появи алергічних реакцій.

 

Гель-лак Nila є прекрасною альтернативою для тих, кому не підходять класичні методи нарощування нігтів. Велика кольорова гама дозволяє зробити вибір необхідного кольору під будь-яку подію.

Гель-лак Nila вважається предметом гордості серед професійних майстрів манікюрної справи. Вони першими змогли оцінити його переваги в порівнянні з гелем і лаком, що використовується окремо.

За одностайним висновком багатьох провідних фахівців нігтьового дизайну трифазна система гель-лаків Nila є однією з кращих і рекомендована як засіб щоденного догляду за нігтями, а також створення якісного манікюру, що відповідає останнім тенденціям моди.