Кислотний та безкислотний праймер. Який обрати?

Категорії

Жодне робоче місце майстра манікюру не обійдеться без праймера, адже його нанесення є обов'язковим і одним із найважливіших кроків під час роботи зі штучними покриттями. Використання гарного праймера - гарантія якісного манікюру, його міцності та довговічності.

Навіщо потрібний праймер для нігтів

Функція праймера полягає в тому, щоб підготувати нігтьову пластину до нанесення матеріалу, знежирити її і створити надійну адгезію, тобто зчеплення натурального нігтя зі штучним покриттям.
Праймер має рідку консистенцію і не вимагає використання для просушування лампи, оскільки чудово висихає на повітрі.

Види праймера для манікюру

На сучасному ринку представлені два види праймерів: кислотні та безкислотні. Який з них навіщо потрібний і як вибрати розберемося нижче.

Кислотний праймер

Даний вид праймера вважається більш агресивним, тому що проникає у глибокі шари нігтьової пластини, піднімаючи кератинові лусочки та забезпечуючи максимально надійну адгезію. Наносити кислотний праймер слід тонким шаром на центр нігтя і далі по нігтьовій пластині, уникаючи попадання на кутикулу та бічні валики. Використовують цей вид праймера при нарощуванні нігтів акрилом, гелем та біогелем, а також для нігтів схильних до гіпергідрозу, оскільки безкислотний праймер у даному випадку не впорається.

Безкислотний праймер або ультрабонд

Вважається більш щадною альтернативою кислотного праймера, так як при дії на нігтьову пластину зачіпає тільки її поверхневі шари і не змінює природний рівень pH. Незважаючи на це, безкислотний праймер також забезпечує надійну адгезію натурального нігтя зі штучним покриттям. Хоча праймер і відносно щадний, наносити його слід також обережно тонким шаром, уникаючи попадання на кутикулу і бічні валики. Даний вид праймера чудово підійде для покриття нігтів гель-лаком, а також широко використовується для чутливих і тонких нігтів.

 

На закінчення варто відзначити, що для роботи майстру необхідно мати в своєму арсеналі і кислотний і безкислотний праймер, оскільки кожен клієнт має свої особливості, що вимагає індивідуального підходу до роботи. Розуміння принципів роботи та відмінностей між кислотним праймером та ультрабондом допоможе тобі підібрати відповідний для кожної конкретної ситуації.