Як обрати хну для волосся

Категорії

Хна прийшла до нас зі Східних країн, де має найбільшу популярність. Саме там і росте чагарник Лавсонія неколюча з листя якої, шляхом висушування та подрібнення, і виробляють все нам відому хну.

Критерії вибору хни для волосся

Для того, щоб вибрати якісну хну, насамперед необхідно перевірити склад, у ньому не повинно бути проявників, або іншими словами оксидів, а також аміаку. Також обов'язково варто перевірити термін придатності, адже прострочена хна в кращому разі не забарвить волосся взагалі, а в гіршому може дати абсолютно непередбачуваний колір. Важливу роль відіграє й упаковка. Невеликі фасування застосовувати зручніше, адже вони розраховані на одне застосування, на відміну від великої упаковки, в якій порошок, що залишився, з часом просто втратить свої властивості. Хна Nila представлена у фасуванні по 10 грам, що допомагає зберегти хну свіжою та відміряти необхідну кількість залежно від довжини волосся.

Різновиди хни

Зверніть увагу на колір та запах порошку хни. Він має бути зеленого або зеленувато-коричневого кольору, а також мати яскраво виражений трав'янистий аромат. Крім того, хна може бути різного помелу, краще вибити дрібний помел, оскільки таку хну зручніше наносити на волосся.

На ринку, поруч із порошковою, давно з'явилася вже розведена і готова до використання крем-хна. Від такої покупки варто утриматися, тому що натуральна розведена хна має зовсім короткий термін придатності, а отже, в упаковку вже додані барвники та консерванти. Краще віддати перевагу порошковій хні, розвести її самостійно і відразу використати.

Походження хни

Відрізняється хна і країною походження. На вітринах магазинів можна зустріти іранську, суданську, пакистанську та індійську хну. Вона має різну якість помелу, кількість відтінків і, звичайно, різну вартість. Кращою вважається індійська хна, вона має дрібніший помел, високу якість і широку палітру кольорів. У лінійці індійської хни для волосся Nila представлені 10 відтінків: чорна, онікс, коричнева, кава, шоколад, горіх, бордо, бургундія, руда та безбарвна.

Обирайте якісну хну, підбирайте необхідний відтінок і вона стане чудовою та головне корисною альтернативою хімічним фарбам.