Як правильно використовувати Uni-Cleaner Nila?

Категорії

Для того, щоб з поверхні нігтя необхідно нанести засіб на невеликий шматочок вати або тампон. Просочену рідиною вату слід прикласти до нігтьової пластини, щільно обернути фольгою і залишити в такому вигляді на двадцять хвилин.

За цей час гель-лак встигне належним чином розм'якшитися і ватний тампон з його залишками можна забирати. Якщо на нігтьовій пластині ще залишаться сліди від гель-лаку, їх можна прибрати за допомогою манікюрної палички з дерева. Щоб процедура видалення пройшла краще і швидше, потрібно за допомогою пилки прибрати з нігтя верхній шар глянцю.

Uni-Cleaner – засіб для зняття акрилових нігтів

Для видалення акрилових нігтів потрібно спиляти верхній шар декоративного покриття, залишивши трохи більше його чверті на нігтьової пластині. Потім взяти засіб, нанести його на вату, обернути навколо нігтя і закріпити фольгою. Приблизно через двадцять хвилин залишки акрилу стануть м'якими і без особливих зусиль знімуться разом із ватою з нігтя. А якщо частина акрилу і залишиться, її можна прибрати спеціальною паличкою з дерева.

Щоб очистити пензель від залишків різноманітних декоративних покриттів, потрібно використовувати засіб, який не тільки очищає ворс від забруднень, але й допомагає зберегти його форму, тим самим простягаючи термін експлуатації кисті.

У баночку із засобом потрібно опустити пензель так, щоб не похилилися її ворсинки. Через п'ять хвилин можна її витягнути та акуратно протерти ворс. Якщо він ще недостатньо очищений, процедуру потрібно повторити знову.


Uni-Cleaner – засіб для зняття лаку, декору та страз

Для видалення лаку та інших декоративних прикрас, наприклад, страз, з поверхні нігтьової пластини потрібно кілька крапель засобу нанести на вату, яку потім акуратно протирає поверхню нігтя. До складу засобу входить парфумерна композиція, що забезпечує приємний запах під час процедури та вітамін Е, який оберігає поверхню нігтя від негативного впливу хімічних елементів. Засіб зберігає свою якість протягом 36 місяців.